GrAnt Agility

GrAnt Prix Bohemia

napsal dne 12. 4. 2017, v kategorii Závody a akce

 

Grant agility

 16. ročník – GrAnt Prix Bohemia

30.9. – 1.10. října  2017 v eurocampu Běšiny

 

Program:  

Sobota:

8,00 – 8,45 h prezence

8,50 h prohlídka trati

Agility Open

Zkoušky Agility 2,3,1

Přehlídka štěňat chovatelské stanice Bohemia Alké a Bohemia Grant.

Jumping 1. – pouze pro psy z chovatelské stanice Bohemia Alké a Bohemia Grant.. Ve finále chovatelské stanice BG a BA musí závodnici nastoupit v tričkách Bohemia Grant a Bohemia Alké.

Jumping 2.  – pouze pro psy, kteří neběželi jumping 1.

 

Neděle:

9,00 h prohlídka trati

Zkoušky Agility 3,2,1

Zkoušky Agility 1,2,3

Jumping Open

 

Rozhodčí: Tomáš Glabazňa a Tonda Grygar

 

Startovné: splatné na konto: 1508266103/0800; z důvodu vysokých nákladů na organizaci závodů nevratné. 580 Kč/tým, další pes 420 Kč. Jeden den: 420 Kč každý pes. Toto startovné platí pro členy KA ČR a pro zahraniční účastníky, pro nečleny KA Č R je vyšší o 100,- Kč za den a psa. Přijato bude prvních 80 přihlášených se zaplaceným startovným. Veteránům bude umožněno startovat za poplatek splatný na místě.

 

Přehlídka štěňat: Pokud máte štěně z chovatelské stanice Bohemia Alké či Bohemia Grant a chcete zúčastnit přehlídky štěňat prosím napište údaje na mail: agrygar@atlas.cz . Budete odměněny dárky. Startovné se neplatí.

Veterinární podmínky:  Majitel psa musí předložit očkovací průkaz nebo pas, z něhož je patrné, že pes má platné očkování.

 

Ceny:   Budou oceněny každé zkoušky zvlášť. Sobotní Agility Open, Jumping 2. a nedělní Jumping Open. Soutěž o putovní pohár Grant agility – sčítají se sobotní Agility Open s Jumpingem 1., kde se startuje v obráceném pořadí. Nejlépe umístěný tým se psem z chovatelské stanice Bohemia Alké nebo Bohemia Grant získá putovní pohár. Vyhodnocuje se v kategorii Large a společně v kategorii Medium /Small.

 

Stravování: je zajištěno v areálu eurocampu. Ubytování je pro zájemce zajištěno v eurokempu Běšiny – 11 km jihovýchodně od Klatov v údolí Krnovského potoka. http://www.eurocamp.besiny.cz/ ve vytápěných chatkách s kompletním sociálním zařízením + nádobí, lednice, varna konvice. Chatka 590,-/den + počet lidí á 10,-Kč/den. Jeden pes na chatce zdarma, ostatní 50,-Kč/den. Ubytování si objednáváte a platíte sami v recepci eurocampu. Telefon: 376 375 011, E-mail: eurocamp@besiny.cz. V objednávce uveďte datum od kdy do kdy a heslo: agility.

 

Večírek: V tomto kempu bude chovatelská stanice Bohemia Grant v sobotu večer pořádat společenský večírek (300,-Kč/osoba – přípitek, jídlo, hudba), na který jsou všichni účastníci GrAnt Prix Bohemia závodu srdečně zváni. Majitelé psů z chovatelské stanice Bohemia Alké a Bohemia Grant mají vstup na večírek zdarma. Maximální počet na večírku je 60 osob. Součástí večera bude vyhodnocení finálového běhu 15.ročníku, poděkování za reprezentaci chovatelských stanic Bohemia Alké a Bohemia Grant.

 

Přihlášky: přihlašování je možné pouze elektronicky na stránkách  www.agility.cool .