GrAnt Agility

Fotky ze závodů

Czech Open 2019

Děkujeme Fitminu a Flísáci za sponzoring Czech Openu 2019. Klobouk dolu před všemi pomocníky, kteří četli propozice a opravdu se přišli zapojit do práce, byť na malou chvíli. I díky Vám byla ta správná nálada. Děkujeme (Pokračování …)


MČR Plemen 2019

Děkujeme za sponzoring firmě Canvit, která nás sponzoruje již několik let. Taktéž bychom tímto rádi poděkovali všem pomocníkům a zúčastněným, kteří vytvořili krásnou atmosféru tohoto závodu.

IMG_8248

 

(Pokračování …)


O.K. Noční Hrátky 2017

Děkujeme všem za super atmosféru dalšího ročníku NOČNÍCH HRÁTEK! Byli jste skvělí jako vždy:-) Velké díky patří také sponzorům Canvit a pojízdný krámek Dalmatin. Děkujeme! (Pokračování …)


Noční Hrátky

Fotky z 22. ročníku NOČNÍCH HRÁTEK! Děkujeme všem, kteří se zůčastňují pravidelně a vytváří tak s námi super atmosféru těchto ojedinělých závodů! (Pokračování …)


Fotky – MR Plemen

Na nově založený profil byly přidány fotky z MR Plemen. Je možné je libovolně stahovat zde: http://grantagility.zonerama.com/Album/97661


Pragil Arion 2012 – Foto: Marek Beneš

… aneb sníh v říjnu :) Ani rozmary počasí na náladě neubraly! Skvělé fotky od Marka Beneše vykouzlily úsměvy na rtech všech zúčastněných. Děkujeme Marku!

(Pokračování …)


O.K. Noční Hrátky 2012 – Foto: Lukáš Palm

Závody s ojedinělými běhy a skvělou atmosférou, kterou trefně vycvakl Lukáš Palm. Moc děkujeme!

(Pokračování …)