GrAnt Agility

KENNEL CUP

logo_transparent_grey

Cílem závodu je upozornit na ty chovatelské stanice, které se snaží o chov zdravých a sportovně využitelných psů s průkazem původu. Různé druhy aktivit a sportů pro psy i jejich psovody jsou dnes velmi populární, a tak se často setkáváme s tím, že si lidé cíleně vybírají plemena vysloveně vhodná pro určitý typ sportu.

Jsou chovatelské stanice, které mají zastoupení hned v několika kynologických disciplínách, např. ve flyballu, tanci se psem, agility, služebním výcviku, záchranářském výcviku a dokonce i ve speciálních službách, jako je výcvik slepeckých psů, vyhledávání drog a výbušnin atd. Agility, jeden z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších psích sportů, se stále vyvíjí a zrychluje, a tak je jedním ze základních předpokladů úspěchu i výběr vhodného plemene a jedince. A právě zde hrají velkou roli chovatelé, kterým záleží nejen na exteriéru psa, ale i na jeho dobré povaze.

KENNEL CUP je příležitostí, jak se seznámit se sourozenci vašeho čtyřnohého šampiona a jejich psovody. Zároveň je to ta nejlepší možnost poděkovat chovateli a zviditelnit jeho chovatelskou stanici, když pro něj jako jedna rodina vybojujete prestižní titul nejlepší chovatelské stanice.

Budete-li mít nějaké konstruktivní náměty a připomínky, které by vedly k větší pestrosti a vyšší úrovni závodu, sdělte mi je, prosím, osobně nebo e-mailem (. Současná podoba závodu nemusí být konečná.

Věřím, že KENNEL CUP si najde své příznivce , kteří jsou hrdi na to, že mají psa z určité chovatelské stanice, a že obohatí české závody agility. Přeji vám hodně štěstí při prezentaci vaší chovatelské stanice.

PROPOZICE 2014

 PRAVIDLA

Termínové kalendáře a propozice starších ročníků 

Výsledky